PID (Pražská integrovaná doprava)

organizátor: ROPID (Regionální organizátor Pražské integrované dopravy) zřizovatel: Hl. m. Praha partner: Středočeský kraj
českyCZ |
RSSRSS | FacebookFB | TwitterTW | InstagramIG
dnes: Pondělí 24.01.2022 04:23
zítra: Úterý 25.01.2022


Články na na tomto webu se již neaktualizují!


Podněty a připomínky

Podmínky pro poskytování informaci dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, naleznete v tomto článku.

Vyřízení Vašeho podnětu provedeme do 30 pracovních dnů ode dne přijetí podání, dle množství obdržených podání a dle kapacitních možností naší organizace. V případech nutnosti prošetření obsahu podání, či potřeby vyjádření třetích stran, může termín odeslání odpovědi překročit uvedený počet dní.

Upozorňujeme na nutnost udržování Vaší e-mailové schránky funkční a nepřeplněné (s volnou kapacitou) a na vhodné nastavení spamového filtru, aby e-maily vůbec mohly být doručeny.

Podání, která budou obsahovat vulgární či sprosté výrazy, budou urážlivá nebo neodpověditelná, nebudeme prošetřovat a budou odložena! Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: Správný způsob jak dát oficiální elektronické podání je přes tento formulář, nebo přes oficiální e-mailovou adresu organizace (ropid@ropid.cz). Došlá pošta na osobní adresu kteréhokoliv pracovníka naší organizace nebude brána jako oficiální podání a z důvodu možné dovolené, nemoci nebo jiné nepřítomnosti není zaručena ani včasná odpověď. Berte toto, prosím, na zřetel i při případných reakcích na naši odpověď. V takovém případě uveďte jednací číslo dopisu, na který reagujete.
Samozřejmě využít můžete též klasické pošty zasílané na adresu organizace (ROPID, Rytířská 10, Praha 1).

Povinné položky (*) vyplňte, jinak nebude umožněno odeslání formuláře.
Nepovinné položky nemusíte vyplňovat, ale pokud to provedete, významně nám tím zjednodušíte práci a zároveň zrychlíte vyřízení Vašeho podnětu.

Vyberte, prosím, kategorii, které se bude týkat Váš podnět.